Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
AKCIOVE LETAKY

 

Uvod AKU

FLEX prináša novú generáciu akumulátorového náradia, s novým, sofistikovaným konceptomstrojovaakumulátorov, s novými merítku kvality a výkonnosti. Špeciálny systém prináša vysoký výkon, nielen na použitie pri vŕtaní a skrutkovanie, ale aj veľmi dlhé pracovné nasadenie.

Základom dobrého a vysokého výkonu nového FLEX aku-programe sú jedinečné inovácie. Články akumulátorov sú obalené chladiacej materiálom, ktorý aktívne redukuje ich zahriatie. "Technológia KEEP CoolTM" tak výrazne predlžuje dobu použitia akumulátora v záťaži. Inovatívny chladenie je ovládané integrovaným elektronickým systémom riadenia, ktorý koordinuje procesy nabíjania a vybíjania medzi batériami, akumulátorovým náradím a rýchlo-nabíjačkou prostredníctvom permanentnej výmeny dát.

EC-vysoko výkonné motory. Extrémne výkonné a bezúdržbové.
Bezuhlíkové EC-motory FLEX sú schopné bez údržby dosiahnuť výrazne vyšších výkonnostných parametrov než motory uhlíkové.

KEEP CONTROL technológie. Inteligentný systém riadenia akumulátora.

Všetko pod stálou kontrolou!

Elektronický riadiaci systém, založený na technológii MCU (Micro Controller Unit) monitoruje prúd, napätie a teplotu a usmerňuje priebeh nabíjania. Všetky programovateľné ochranné funkcie sú nastavené podľa výkonových a aplikačného ných kategórií jednotlivých strojov.

Kto vlastne čo sleduje a prečo?

V procese vybíjanie, myslené pri práci, monitoruje elektronika v akumulátore teplotu a napätie článkov. Tieto informácie sú prenášané do elektroniky stroja, ktorá meria silu prúdu.

Počas procesu dobíjania monitoruje a zaznamenáva elektro- nika v akumulátora napätie, teplotu a silu prúdu a nastavuje príslušné parametre nabíjania. Elektronika akumulátora podľa stavu nabitia článku uprednostňuje cykly priebehu dobí- jenie. Tento povel, týkajúce sa dobíjanie je zasielaný do dobíjacieho zariadenia. Nabíjačka usmerňuje dobíjacie proces presne podľa informácií elektroniky akumulátora. Výsledkom je cielené a šetrné nabitie batérie. To významne prispieva k predlžovaniu životnosti akumulátora.

KDE NÁS NÁJDETE

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

STC-MT, s.r.o.
Hurbanova 3804/13
036 01 Martin
IČO: 51 438 011
DIČ: 2120706852
IČ DPH: SK2120706852

Prevádzka:

STROJÁRSKE CENTRUM- MT
036 01 Martin
Robotnícka 1J/11591KONTAKT
Logo
www.flex.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.